Facebook Twitter linked youtube google bizi takip edin!

Dinamik Hidrolik ve Pnömatik Hizmetlerimiz

Mühendislik bilgisini tecrübe ve deneyimleriyle ihtiyaca ve sistem gereksinimlerine uygun kalıcı, makul çözümlerle siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyisi için hizmet vermekteyiz.

Proje & Danışmanlık

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti ile beraber, hidrolik ve pnömatik uygulamaların geniş kullanım alanına sahip sektörlerde ve özel uygulamalara yönelik ilkleri gerçekleştirmenin vermiş olduğu haz ile projelendirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Üretim

Mühendislik ve projelendirme çalışmalarının uygulamasını imalat gücünü kullanarak somutlaştırıyoruz. Tüm hizmetlerin aynı çatı altında olmasının vermiş olduğu güç ile teslimatlarımızı zamanında gerçekleştirebilmekteyiz. Hidrolik güç ünitesi, sıvı yağlama ünitesi, hidrolik blok, valf stand, hidrolik silindir ve pnömatik pano imalatlarını imal edip test edilmiş olarak teslim etmekteyiz.

Satış

Dünyaca ünlü markalar ile iş ortaklıklarımız sayesinde hidrolik ve pnömatik ürünlerin tamamını temin ediyoruz. Hidrolik valf, pompa, hidromotor, hortum, bağlantı elemanları, filtre, pnömatik valf, şartlandırıcı gibi tüm komponentleri en hızlı şekilde stoktan teslim ediyoruz.

Teknik Servis & Destek

Her tür hidrolik ve pnömatik sistem ile ilgili olarak teknik destek, devreye alma, saha tesisatı borulaması ve montaj işleri, pickling ve flushing işleri, bakım ve revizyon işleri, arıza tespit ve onarım işleri yapılmaktadır.